Слета йыхравлатпăр
«Хыпар» ИÇ çамрăк корреспонденчĕсен регионсен хушшинчи слетне хутшăнма йыхравланă делегатсен списокĕ:
 
Элĕк районĕ
Кристина АРТЕМЬЕВА (Мăн Вылă шкулĕ);
Инесса ШАШКИНА (Мăн Вылă шкулĕ);
Анжелика ЕМЕЛЬЯНОВА (Чăваш Сурăм шкулĕ);
Константин ИГНАТЬЕВ (Чăваш Сурăм шкулĕ);
Олеся НИКОЛАЕВА (Чăваш Сурăм шкулĕ);
Людмила КАПИТОНОВА (Юнтапа шкулĕ).

 

Улатăр районĕ
Андрей НИКИШИН (Кивĕ Эйпеç шкулĕ);
Настя РЫБКИНА (Кивĕ Эйпеç шкулĕ);
Петр ЛУБАШКИН (Кивĕ Эйпеç шкулĕ).
 
Патăрьел районĕ
Таисия ГЛУХОВА (Сăкăт шкулĕ);
Аня ТАБАКОВА (Тури Туçа шкулĕ);
Александра ВОРОБЬЕВА (Тури Туçа шкулĕ);
Кристина ЩЕРБАКОВА (Тури Туçа шкулĕ);
Гена ЛАРЕВ (Пăлапуç Пашьел шкулĕ);
Лида ХРОМОВА (Пăлапуç Пашьел шкулĕ);
Сергей МЕШКОВ (Пăлапуç Пашьел шкулĕ);
Павел СОБОЛЕВ (Пăлапуç Пашьел шкулĕ).
 
Вăрнар районĕ
Катя СУДОВА (Калинино шкулĕ);
Таня НИКОЛАЕВА (Калинино шкулĕ);
Саша АНТОНОВ (Калинино шкулĕ).
 
Йĕпреç районĕ
Анна ВАСИЛЬЕВА (Çăкалăх шкулĕ);
Катя КОШЕЛЕВА (Çăкалăх шкулĕ);
Юля КУЗЬМИНА (Çăкалăх шкулĕ);
Настя ВЯЦКОВА (Чăваш Тимеш шкулĕ);
Надя ФЕДОТОВА (Чăваш Тимеш шкулĕ);
Данил ЕВДОКИМОВ (Чăваш Тимеш шкулĕ);
Юлия АЛЕКСЕЕВА (Чăваш Тимеш шкулĕ);
Настя СЮДАМОВА (Чăваш Тимеш шкулĕ);
Злата КАНАРЕЙКИНА (Чăваш Тимеш шкулĕ);
Юлия МИХАЙЛОВА (Чăваш Тимеш шкулĕ).
 
Канаш районĕ
Ксения НИКОЛАЕВА (Катек шкулĕ);
Никита ВАСИЛЬЕВ (Катек шкулĕ);
Альберт ДАНИЛОВ (Катек шкулĕ);
Августина НЕСТЕРОВА (Энтрияль шкулĕ);
Алита ИГНАТЬЕВА (Ешкилт шкулĕ);
Настя ЕГОРОВА (Уçырма шкулĕ).
 
Комсомольски районĕ
Ангелина ВАСИЛЬЕВА (Шурут шкулĕ);
Ирина НИКИФОРОВА (Шурут шкулĕ);
Никита ПЫРКИН (Шурут шкулĕ);
Кристина НИКИФОРОВА ( Комсомольски 1-мĕш шкулĕ);
Яна КЛУПАЕВА (Комсомольски 1-мĕш шкулĕ);
Ирина ТИМОФЕЕВА (Комсомольски 1-мĕш шкулĕ);
Анна ИШМУРАТОВА (Хырай Ĕнел шкулĕ);
Роман КРАСНОВ (Хырай Ĕнел шкулĕ);
Дмитрий КАБАЛИН (Хырай Ĕнел шкулĕ);
Мария СВЕКЛОВА (Нĕркеç шкулĕ);
Руслан ЧЕРНОВ (Нĕркеç шкулĕ);
Кристина КОШКИНА (Нĕркеç шкулĕ);
Сергей АНТОНОВ (Нĕркеç шкулĕ);
Маша ИВАНОВА (Нĕркеç шкулĕ).
 
Куславкка районĕ
Дмитрий СЕМЕНОВ (Кунер шкулĕ);
Аня НИКОЛАЕВА (Кунер шкулĕ).
 
Красноармейски районĕ
Артем ЕГОРОВ (Чатукасси шкулĕ).
 
Хĕрлĕ Чутай районĕ
Наташа МИХАЙЛОВА (Штанаш шкулĕ);
Алеша ЯШМЕЙКИН (Штанаш шкулĕ);
Станислав МАНИН (Штанаш шкулĕ);
Наташа ПАРИКОВА (Штанаш шкулĕ);
Настя ИВАНОВА (Штанаш шкулĕ);
Вера УСТИНОВА (Штанаш шкулĕ);
Диана МАНИНА (Штанаш шкулĕ);
Анна МИХЕЕВА (Мăн Этмен шкулĕ);
Ирина ПАНДАКОВА (Çĕнĕ Атикасси шкулĕ);
Сергей БАРМИН (Çĕнĕ Атикасси шкулĕ);
Дмитрий ИЛЬИН (Çĕнĕ Атикасси шкулĕ);
Динара ФАТТАХОВА (Хусанушкăнь шкулĕ).
 
Муркаш районĕ
Виктория ЯКИМОВА (Юнкă шкулĕ);
Галина МАКСИМОВА (Шетмĕпуç шкулĕ).
 
Сĕнтĕрвăрри районĕ
Ирина АГАТЕЕВА (Карапаш шкулĕ);
Владлен АЛЕКСЕЕВ (Карапаш шкулĕ);
Родион АЛЕКСЕЕВ (Карапаш шкулĕ).
 
Вăрмар районĕ
Наташа ХРИСТОФОРОВА (Пысăк Енккасси шкулĕ);
Алина ИВАНОВА (Тикаш шкулĕ);
Данил СКВОРЦОВ (Кĕтеснер шкулĕ);
Анастасия ВИКТОРОВА (Кĕтеснер шкулĕ);
Таня ТИМОФЕЕВА (Кивĕ Вăрмар шкулĕ).
 
Тăвай районĕ
Ольга НИКИФОРОВА (Элпуç шкулĕ);
Артем МАТВЕЕВ (Элпуç шкулĕ);
Даша БОРИСОВА (Элпуç шкулĕ);
Владислав ВОЕВОДОВ (Элпуç шкулĕ);
Алеша СЕМЕНОВ (Элпуç шкулĕ);
Милана ЕФРЕМОВА (Элпуç шкулĕ);
Таня ВАСИЛЬЕВА (Элпуç шкулĕ);
Леша ИВАРБЕЕВ (Элпуç шкулĕ);
Ольга ФЕДОРОВА (Элпуç шкулĕ).
 
Шăмăршă районĕ
Лиза САМАРИНА (Пăчăрлă Пашьел шкулĕ);
Ксения МАТВЕЕВА (Пăчăрлă Пашьел шкулĕ);
Оля АЛЕКСАНДРОВА (Пăчăрлă Пашьел шкулĕ);
Ангелина БАЛАКИРОВА (Палтиел шкулĕ).
 
Çĕрпÿ районĕ
Диана МОИСЕЕВА (Чурачăк шкулĕ);
Полина ИВАНОВА (Тавăшкасси шкулĕ);
Анна ФЕДОРОВА (Первомайски шкулĕ);
Алексей ЕГОРОВ (Первомайски шкулĕ).
 
Шупашкар районĕ
Катя ПЕТРОВА (Ишек шкулĕ);
Софья ГРИГОРЬЕВА (Ишек шкулĕ).
 
Елчĕк районĕ
Кирилл ЧЕРНОВ (Çирĕклĕ Шăхаль шкулĕ);
Элина ИВАНОВА (Кĕçĕн Таяпа шкулĕ);
Юлия АДЮКОВА (Аслă Елчĕк шкулĕ);
Катя ЗАЙЦЕВА (Тĕмер шкулĕ);
Диана АВТОНОМОВА (Тĕмер шкулĕ).
 
Етĕрне районĕ
Венера НИКОЛАЕВА (Мăн Явăш шкулĕ);
Сергей ПЕТРОВ (Палтай шкулĕ);
Сергей СЕРЕБРЯКОВ (Палтай шкулĕ).
 
Шупашкар хули
Анна ПАВЛОВА (Шупашкар, 47-мĕш шкул);
Влада КРАСНОВА (Шупашкар, 47-мĕш шкул);
Кристина ИВАНОВА (Шупашкар, 24-мĕш шкул);
Юлия АЛЕКСЕЕВА (Шупашкар, 24-мĕш шкул);
Рената ЛУКОВА (Шупашкар, 22-мĕш шкул);
Аня СПИРИДОНОВА (Шупашкар, 22-мĕш шкул);
Катя АБРАМОВА (Шупашкар, 9-мĕш шкул);
Мальвина ЗОТОВА (Шупашкар, 10-мĕш шкул);
Яна ИОНОВА (Шупашкар, 10-мĕш шкул)
Настя ИВАНОВА (Шупашкар, 11-мĕш шкул).
 
Слет çу уйăхĕн 15-мĕшĕнче Чăваш патшалăх пукане театрĕнче иртĕ. Хăнасене 10 сехет те 30 минутра регистрацилеççĕ.