Çамрăк корреспондентсен II-мĕш слетне йыхравлатпăр

«Хыпар» Издательство çурчĕн çамрăк корреспондентсене пĕрле пухас йăли вăй илсе пырать. Пĕрремĕш слет 2014 çулта иртнĕччĕ, кĕçех иккĕмĕшне те ирттерĕпĕр. Килсе курас текенсене пурне те хапăл тусах кĕтетпĕр. «Хыпар» хаçат никĕслевçи Николай Никольский çуралнăранпа 140 çул çитнине халалланă слет çу уйăхĕн 17-мĕшĕнче «Хыпар» Издательство çурчĕн акт залĕнче çак адреспа иртет: Шупашкар, И.Яковлев проспекчĕ, 13-мĕш çурт, 7-мĕш хут.
Регистраци 10 сехетре пуçланать. Миçен килессине редакцие çу уйăхĕн 15-мĕшĕччен кая юлмасăр çак номерпе шăнкăравласа пĕлтермелле: 8-961-345-65-53.
Пирĕнпе çыхăну тытакан çамрăк корреспондентсене уйрăмах кĕтетпĕр:

Вăрмар районĕ

Наташа Софронова /4-мĕш класс, Арапуç шкулĕ/

Вăрнар районĕ

Юлиана Ермошкина /Уравăш/

Елчĕк районĕ

Юлия Адюкова /Елчĕк шкулĕ/
Мария Адюкова /Аслă Елчĕк шкулĕ/
Светлана Окружнова /Аслă Таяпа/
Вероника Усанова /Шăмалак/

Етĕрне районĕ

Саша Алексеев /Мăн Чураш шкулĕ/

Йĕпреç районĕ

Илья Шибаев /10-мĕш класс, Пучинке шкулĕ/

Канаш районĕ

Камилла Алексеева /Хучел шкулĕ/
Олеся Георгиева /10-мĕш класс, Энтриял шкулĕ/

Комсомольски районĕ

Татьяна Матросова /Çĕнĕ Мăрат шкулĕ/

Красноармейски районĕ

Екатерина Афанасьева /Кĕçĕн Шетмĕ шкулĕ/
Роман Козлов /Кĕçĕн Шетмĕ шкулĕ/
Анастасия Данилова /Красноармейски шкулĕ/

Куславкка районĕ

Жанна Христофорова /3-мĕш класс, Тĕрлемес шкулĕ/
Данил Ершов /5-мĕш класс, Елчĕк шкулĕ/
Катя Данилова /Елчĕк шкулĕ/
Катя Леснова /Елчĕк шкулĕ/

Муркаш районĕ

Максим Захаров /2-мĕш класс, Оринин шкулĕ/
Станислав Иванов /4-мĕш класс, Сосновка шкулĕ/
Станислав Смирнов /7-мĕш класс, Ярапайкасси шкулĕ/
Валерия Львова /9-мĕш класс, Шурча шкулĕ/
Павел Семенов /7-мĕш класс, Шурча шкулĕ/

Патăрьел районĕ

Михаил Ширтанов /1-мĕш класс, Çĕньял шкулĕ/
Валерия Ширтанова /3-мĕш класс, Çĕньял шкулĕ/
Настя Карлинова /3-мĕш класс, Çĕньял шкулĕ/
Андрей Петров /5-мĕш класс, Çĕньял шкулĕ/
Анастасия Мылова /Турхан шкулĕ/
Людмила Петрова /Турхан шкулĕ/
Ангелина Ананьева /Аслă Чемен шкулĕ/
Юлия Сымова /Турхан шкулĕ/
Кристина Романова /Вăрманхĕрри Шăхаль/
Татьяна Семенова /Турхан шкулĕ/

Сĕнтĕрвăрри районĕ

Наталья Сарбаева /Карапаш шкулĕ/

Çĕмĕрле районĕ

Анастасия Баева /Улхаш шкулĕ/

Çĕнĕ Шупашкар

Евгения Страстотерцева /7-мĕш «б» класс, 17-мĕш шкул/

Çĕрпÿ районĕ

Карина Федорова /1-мĕш класс, Кăнар шкулĕ/
Никита Васильев /7-мĕш класс, Кăнар шкулĕ/
Наталья Андреева /8-мĕш класс, Кăнар шкулĕ/
Анна Николаева /6-мĕш класс, Паваркасси шкулĕ/

Хĕрлĕ Чутай районĕ

Надежда Устинова /Çĕнĕ Атикасси шкулĕ/

Шăмăршă районĕ

Анна Лаврентьева /10-мĕш класс, Карапай Шăмăршă шкулĕ/
Диана Мандрюкова /7-мĕш класс, Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/
Анастасия Матвеева /Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/
Кирилл Угарин /8-мĕш класс, Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/
Елена Сандрейкина /Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/
Ирина Сорокина /8-мĕш класс, Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/
Татьяна Симурзина /6-мĕш класс, Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/
Диана Мандрюкова /Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/
Ксения Кузьмина /8-мĕш класс, Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/
Юлия Юртаева /8-мĕш класс, Пăчăрлă Пашьел шкулĕ/

Шупашкар

Роман Никоноров /53-мĕш шкул/
Богдан Ескобар /62-мĕш шкул/
Лиза Сидорова /28-мĕш шкул/

Шупашкар районĕ

Ульяна Андреева /5-мĕш класс, Ишек шкулĕ/
Варвара Лукина /1-мĕш класс, Ишек шкулĕ/
Николай Елизаров /1-мĕш класс, Ишек шкулĕ/
Виктория Матьянова /5-мĕш класс, Ишек шкулĕ/
Софья Григорьева /4-мĕш класс, Ишек шкулĕ/
Светлана Мазеева /Чăрăшкасси шкулĕ/
Диана Ядакова /8-мĕш класс, Чăрăшкасси шкулĕ/
Анна Ильина /10-мĕш класс, Чăрăшкасси шкулĕ/
Машăпа Давид Нефедовсем /Тренкасси ялĕ/

Элĕк районĕ

Алексей Александров /7-мĕш класс, Мăн Ямаш шкулĕ/
Лилиана Баранова /7-мĕш класс, Мăн Ямаш шкулĕ/

Тутарстан

Арина Левендеева /7-мĕш класс, Çĕпрел районĕ, Алешкин Саплăк шкулĕ/
Василиса Павлова /6-мĕш класс, Çĕпрел районĕ, Çĕнĕ Упи шкулĕ/
Лия Тимошкина /Тутарстан, Çĕпрел районĕ, Алешкин Саплăк/.

Комментари хушас

Image CAPTCHA
Введите символы, которые показаны на картинке.